ديسک و صفحه کلاچ پرايد


براي بدست آوردن اطلاعاتي در مورد "ديسک و صفحه پرايد" با ما همراه باشيد. کلاچ بخشي از اتومبيل است که دو يا چند شافت چرخان را به هم متصل مي کند. در اتومبيل دنده دستي، کلاچ اتصال بين شافت از موتور و شافت هايي را که چرخ ها را مي چرخاند کنترل مي کند. اين يک بخش حياتي از ماشين آلات کار ماشين است زيرا موتور تمام وقت نيرو توليد مي کند و داراي قطعاتي است که دائماً در حال چرخش هستند، اما چرخ ها دائماً نمي چرخند. براي قيمت ديسک و صفحه پرايد به صورت آنلاين و مطمعن به سايت يدکي ار سر بزنيد. ديسک و صفحه کلاچ از قطعات اصلي خودرو هستند که طي گذشت زمان و بر اثر استفاده ممکن است خراب شود و نياز به تعويض داشته باشد. براي بدست آوردن اطلاعاتي در مورد "ديسک و صفحه اصلي پرايد" با ما همراه باشيد.  در اين مقاله به عملکرد ديسک و صفحه کلاچ و علائم خرابي آن اشاره خواهيم کرد که با کارکرد ان آشنا شويد و بتوانيد بهترين قطعه را خريداري کنيد.


 


کارکرد ديسک و صفحه کلاچ پرايد  


هنگام "خريد ديسک و صفحه پرايد" دقت داشته باشيد زيرا اجناس تقلبي نيز در بازار موجود است. سيستم خودرو براي اينکه بتواند ماشين هم سرعت خود را تغيير دهد و هم بدون خاموش شدن موتور کاملاً متوقف شود، بايد اتصال بين چرخ ها و موتور به طور موقت قطع شود. دو قسمت اصلي کلاچ شما وجود دارد: صفحه کلاچ و چرخ دنده. براي بدست آوردن "قيمت ديسک و صفحه پرايد" به سايت يدک يار سر بزنيد. اگر پاي شما به پدال کلاچ فشار نمي آورد، مجموعه اي از فنرها وجود دارند که صفحه فشار را به سمت صفحه کلاچ فشار مي دهند.


ديسک و صفحه پرايد


فشار فنرها صفحه کلاچ را نيز به سمت بالا به سمت چرخ مگس سوق مي دهد. اين موتور را به شافت متصل مي کند که حرکت را به چرخ ها منتقل مي کند و باعث مي شود که هر دو همزمان بچرخند. هنگامي که پاي شما به پدال کلاچ فشار مي آورد، شما بر روي يک چنگال رها کننده فشار مي دهيد، که از طريق يک سري فنرها و پين ها، صفحه فشار را از صفحه کلاچ دور مي کند. ما در اين مقاله اطلاعاتي در مورد لوازم يدکي پرايد قرار داده ايم پس با ما همراه باشيد. اين ارتباط بين موتور چرخان و چرخها را قطع مي کند، به اين معني که چرخها همچنان به چرخش ادامه مي يابند اما تحت حرکت خودشان، نه از طريق قدرت موتور. اين طراحي به شما امکان مي دهد تا چرخ ها را از موتور جدا کنيد تا بتوانيد دنده را عوض کنيد، به رانندگان اجازه مي دهد تا کنترل زيادي بر سرعت اتومبيل خود داشته باشند.


چگونه بفهميم ديسک و صفحه کلاچ خراب شده اند؟


در صورت توجه به وسيله نقليه، علائم خرابي کلاچ به راحتي قابل تشخيص است. براي درک مشکل و منبع آن بايد هوشيارانه درمورد صدا و رفتار پدال کلاچ و عملکرد آن باشيد. ديسک . صفحه کلاچ پرايد مي توانند با توجه به موارد مختلف طول عمر مختلفي داشته باشند. اين امر به نوع ساخت، مدل و سال خودرو و همچنين نوع کلاچ و عادات رانندگي شما بستگي دارد. هنگام کاهش سرعت، توقف و حرکت ترافيک، يدک کشيدن بارهاي سنگين، درگير شدن ناگهاني کلاچ يا ريختن آن و سوار شدن به کلاچ (نگه داشتن پاي خود و در نيمه راه درگير شدن) همه از عواملي هستند که در طول عمر مفيد کلاچ موثر هستند.


ديسک و صفحه پرايد


قيمت ديسک و صفحه کلاچ پرايد


قيمت ديسک و صفحه کلاچ پرايد با توجه به مارک و مرکزي که از آن خريد مي کنيد و تاريخ خريدتان مي تواند متفاوت باشد. براي خريد ديسک و صفحه کلاچ پرايد مي توانيد از طريق سايت يدک يار اقدام کنيد. مجموعه يدک يار با داشتن سال ها سابقه در اين زمينه و قرارداد با بهترين و معتبر ترين مارک ها، قطعات اصل را با بهترين قيمت ارائه مي کند و مي توانيد از سرار ايران سفارش خود را ثبت کنيد. همچنين مي توانيد از گارانتي تعويض قطعه در صورت کپي بودن نيز بهره مند شويد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


کسب درآمد از شبکه هاي مجازي پــروا خاطرات و یادداشت های روزانه من عطاملک نگاره ی طوبی دکه آکو بازنشستگان کشوری(گنجینه های علم وتجربه) برداشت آزاد تبلیغات گیلاس های دوقلو لای گوش راستم ..